Návrh kuchyne zadarmo a zľava 37%!
Facebook LightStyle Instagram LightStyle LinkedIn LightStyle
Osvetlenie
Osvetlenie
Viac než len svetlo alebo tma

Svetlo môže hrať kľúčovú úlohu, pokiaľ sa má funkcia kuchyne zmeniť z pracovnej na zábavnú.

Účelové alebo pracovné osvetlenie, neskutočne žiarivé či stmievateľné na navodenie atmosféry: v obytných priestoroch av kuchyni hrá svetlo rôznu úlohu pre každého z nás. Pre každého je prínosné, keď je k dispozícii to správne riešenie pre každú príležitosť: od závesných svietidiel, cez vnútorné osvetlenie skriniek, po LED osvetlenie pracovnej plochy.

Osvetlenie
Poskytuje svetlo, ale nikdy nie je rušivý. Len to podstatné – svietidlo pôsobí, akoby sa vznášalo nad kuchynským ostrovčekom a je dokonalým zdrojom osvetlenia. Pomocou štyroch kanálového bezdrôtového ovládača môžete presne regulovať teplotu svetla. Závesné LED svietidlo je dostupné v dvoch farebných prevedeniach – nerezová oceľ, alebo onyxovo čierna. Vďaka výškovo nastaviteľnému systému sa toto svetlo hodí kamkoľvek.

Osvetlenie

Nenápadne ukryté vo vnútornom priestore rámu a úplne praktické - vnútorné osvetlenie skrine zaisťuje ideálny prehľad o tom, čo sa nachádza vo vnútri - každý kút je osvetlený.

Svetlo hrá v pracovnom priestore kuchyne dôležitú úlohu – dobrá a efektívna práca je možná iba pri dostatočnom osvetlení a bez tieňov. To sa dá najľahšie dosiahnuť priamym svetlom zhora: k tomu sa výborne hodia dobre umiestnené bodové LED svietidlá.

Osvetlenie
Osvetlenie
Elegantný a štýlový, zafrézovaný profil s LED pásikom podčiarkuje minimalistický vzhľad kuchyne. Osvetlenie bohaté na efekty zaisťuje krásne nepriame svetlo - príjemné aj v čase, keď sa v kuchyni práve nevarí.

Osvetlenie
Exkluzívne a hodnotné - zadne podsvietená polica dokonale podčiarkuje dojem elegancie. Vaše obľúbené kúsky naozaj zažiaria.

Osvetlenie
Ideálna pre ľahký prístup - osvetlená polica vytvára v kuchyni zvláštnu atmosféru.

Osvetlenie

Osvetlenie pracovnej plochy je dôležité. Svetlo zabudované v podlahe nástennej skrinky dokonale osvetľuje pracovnú plochu a dodáva celej miestnosti útulnú atmosféru.

OSVETLENIE

Nápadné a jedinečnéOsvetlenie
Spodné osvetlenie
Nástenná svetelná polica
Vnútorné osvetlenie
Stmievateľné LED osvetlenie políc
Svetlená LED nástenná polica Wing