Návrh kuchyne zadarmo a zľava 37%!
Facebook LightStyle Instagram LightStyle LinkedIn LightStyle
Dizajn a kvalita
Dizajn a kvalita
Zásady dizajnu a výrobné normy

Vysoko kvalitné materiály, inovatívny vývoj produktov a nadčasový designov robia next125 tým, čím je. Spoločnosť za to získala niekoľko ocenení.

ZÁSADY NÁVRHUOCENENIE ZA DIZAJNnext125 Ostrovček na nohách

Ako sa dá kuchynský ostrovček vyrobiť tak, aby sa vznášal? Jednoducho mu dajte ladné nohy, na ktorých môže pôsobiť. Cieľom je zbaviť stred kuchyne ťažkopádnosti, aby pôsobila ešte minimalistickejšie a kubickejšie. Ostrovček sa tak stáva komunikatívnym solitérom a jeho plávajúci vzhľad podčiarkuje architektúru kuchyne. Aby bol dosiahnutý filigránsky dojem, je rám ostrova zámerne ponechaný v onyxovej čiernej farbe a opticky tak ustupuje. Nožičky sa smerom von zužujú, čím zdôrazňujú zmenšený charakter.

Dizajn a kvalita
Dizajn a kvalita

next125 Vitrína

Skrinka z filigránového skla so satinovanými sklenenými policami a dvoma praktickými zásuvkami upúta pozornosť v každej miestnosti. Integrované osvetlenie vytvára vo večerných hodinách zvláštnu atmosféru.

next125 Trolley

Matný čierny kovový vozík s priehradkami na fľaše, poháre, korenie a mnoho ďalšieho je možné použiť kdekoľvek. Jeho praktická odkladacia plocha na usporiadanie a prípravu vytvára úložný priestor. Ľahko sa roluje a je vybavený kovovou rukoväťou, takže sa perfektne hodí do každej situácie.

Dizajn a kvalita
Dizajn a kvalita

next125 Rám

„Rámec“ - hlavnou zásadou je dať veciam rámec. Systém pre výklenok kombinuje flexibilnú organizáciu, dokonalú ergonómiu a efektívne osvetlenie a vytvára tak rámec pre novú prácu v kuchyni. Variabilita je najlepšia: K dispozícii je šesť prvkov Orga, ktoré je možné kombinovať podľa osobných potrieb.

next125 Panelová zahrada

Čo môže byť lepšie ako varenie s čerstvými bylinkami! next125 vytvorila špeciálne riešenie - panelovú záhradu. Držiak je zavesený na medziľahlom profile systému výklenkov. Vďaka integrovanému osvetleniu vydržia bylinky dlhšie čerstvé. Osvetlenie je riadené časovačom, ktorý svieti 14 hodín a potom sa na 10 hodín vypne. Čerstvé bylinky tak budete mať vždy po ruke. Panelová záhrada je k dispozícii aj bez osvetlenia.

Dizajn a kvalita
Dizajn a kvalita

next125 Flex boxy z tvarovaného rúna

Pohyblivé, flexibilné a mimoriadne všestranné - boxy next125 Flex z tvarovaného rúna. Hapticky zaujímavý materiál tlmí hluk príborov, kuchynského náradia alebo porcelánu. Flex boxy je možné kombinovať samostatne ako vložky na príbory, držiaky tanierov alebo vložné podložky. Čistenie sa vykonáva vysávaním, vytieraním alebo oplachovaním v umývačke riadu. Prvky v dubovom dreve predstavujú zaujímavú kombináciu materiálov.

next125 Keramická predná časť NX 950

Model next125 Ceramic-Front nemá svojim dizajnom obdoby. Keramický panel je podoprený kvalitnou rámovou konštrukciou, ktorej zadnú časť tvorí nosný rám vo farbe hliníka. Panel je zo všetkých štyroch strán obklopený masívnym hliníkovým okrajom, ktorý chráni úzke strany keramiky a podporuje minimalistický design. Zadná časť prednej strany je uzavretá výplňou. Keramika je materiál s vysokou hustotou, ktorý je vďaka svojej odolnosti a tvrdosti obľúbený aj v laboratórnej technike. Rámček pre keramiku a sklo je teraz k dispozícii aj v čiernej farbe Onyx.

Dizajn a kvalita
Dizajn a kvalita

next125 Výška skrine 87,5 cm

Nová výška korpusu pre väčší dizajn poskytuje aj viac úložného priestoru - hoci bola nová znížená výška sokla zavedená z dizajnových dôvodov, je samozrejme vítaným efektom získania priestoru pre ďalšiu zásuvku alebo väčšej výšky pre úložný priestor. Ďalším aspektom je domácky vzhľad nízkeho sokla. Samotný sokel pôsobí ako tieňová medzera a vďaka svojej nenápadnej výške nedominuje vzhľadu kuchyne.

next125 Kochtisch, alebo varný stôl

Voľne stojaci prvok uprostred kuchyne: ocenený kuchynský stôl od spoločnosti next125. Vďaka svojim šikmým nohám je puristickým lákadlom pre oči a elegantným pracoviskom. Varná doska splýva s priehľadným povrchom, takže čisté línie vyniknú v plnej kráse.

Dizajn a kvalita
Dizajn a kvalita

next125 Závesný

Dodanie kuchyni ľahkosti - myšlienka nechať ju plávať. To presvedčilo rôzne poroty. next125 závesné otvára nové obzory designu a ponúka individualistom nebývalú slobodu pri plánovaní kuchyne.

next125 Cube

Všetko na svojom mieste: kocka dáva nový priestor princípu poriadku - ako výrazu dokonalej estetiky. Modulárne prvky kocky sú usporiadané, uzavreté a upratané. Fascinujúci systém, ktorý od roku 2009 získal niekoľko ocenení.

Dizajn a kvalita
Konštrukčné prvky

Dizajn musí fascinovať. Ako v dizajne, tak v technológii. Musí vyvolať nadšenie a urobiť z práce v kuchyni emocionálny zážitok. Súčasný technický vývoj, nové možnosti a skryté hodnoty v kuchyniach next125 zaisťujú, že vaša kuchyňa bude dlhodobo progresívna.Konštrukčné prvky
Metrický rozmer mriežky 125 mm
next125 Stôl na varenie
Výška korpusu 75 cm
Výška korpusu 87,5 cm
next125 Závesný
Predná optika v jednom riadku
Ostrovček na nohách
Dizajn so zapustenou prednou časťou
Zapustené úchytky / systém bez úchytiek
Mechanický systém otvárania TIP-ON
next125 Rám
next125 Cube
next125 Panelová záhrada s integrovaným osvetlením
Šatníková skriňa s posuvnými dverami
Dvojitá šatníková skriňa s posuvnými dverami
Police s posuvnými dverami
next125 Sideboard
next125 Vitrína
next125 Trolley
Lamelový podstavec
Flex boxy z prírodného duba
Flex boxy z tvarovaného rúna v antracitovej farbe so škvrnami
Vnútorná zásuvka a vnútorné výsuvné panely zo skla
Vnútorný korpus v kremennej šedi
Interiér korpusu v lávovo čiernej farbe
Základné jednotky s posuvnými dverami
Základné police s výsuvnými policami
Bočné police 2,5 cm
Priesvitne farbený laminát
Pracovné dosky a bočné panely od 13 mm
Zasúvacie police
next125 Stůl a lavice
Predné panely
Nástenné skrinky, hĺbka korpusu 56 cm
VYROBENÉ V NEMECKULen dobré veci vydržia. Preto zámerne staviame na vysoký podiel vlastnej výroby. Neustály inovatívny vývoj a vylepšovanie výrobkov spolu s efektívnymi dodávateľmi sú zárukou hodnotného výrobku. Vysoký štandard kvality výrobkov zahŕňa aj nedodržanie všetkých stanovených limitov škodlivín pre všetky materiály a súčasti. V našom oddelení kontroly kvality pracujú vysoko kvalifikovaní inžinieri a kvalifikovaní pracovníci. Pre spokojných zákazníkov po celom svete.

Dizajn a kvalita
Dizajn a kvalita

Skúšobná pečať GS: Nábytkársky skúšobný ústav LGA-Nürnberg podrobil naše súčasné modely bezpečnostnému testu. Výsledkom testu bolo udelenie skúšobnej pečate GS, ktorá potvrdzuje, že požiadavky na jednoduchosť použitia, nosnosť, stálosť materiálu a bezpečnosť sú úplne splnené.

Golden M: Golden M udeľuje Nemecké združenie pre kvalitu nábytku (Deutsche Gütegemeinschaft Möbel e.V.) pečať kvality. (DGM) udeľuje značku „Golden M“ nábytku, ktorý je stabilný, bezpečný, odolný a dobre vyrobený – a nesmie obsahovať žiadne zdraviu škodlivé zložky. Priebežné kontroly zaisťujú, že nábytok so značkou kvality RAL spĺňa veľmi vysoké požiadavky DGM.

ISO 9001: Už pred mnohými rokmi získali naše kuchyne certifikát kvality EN ISO 9001, ktorý upravuje orientáciu na zákazníka a kvalitu procesov z hľadiska požiadaviek na výrobky a dizajn a spokojnosť. Certifikácia LGA je každoročne potvrdzovaná testami.

ISO 50001: Zavedením systému energetického manažmentu podľa normy DIN EN ISO 50001:2018 sa spoločnosť zaviazala k štruktúrovanému a systematickému znižovaniu spotreby energie. Opatrenia na zvýšenie účinnosti sa zavádzajú prostredníctvom priebežného zaznamenávania a vyhodnocovania energetických údajov.

Dizajn a kvalita