Návrh kuchyne zadarmo a zľava 37%!
Facebook LightStyle Instagram LightStyle LinkedIn LightStyle
Sideboards
Sideboards
Pre kuchyne, jedálne a obývacie izby

Využije ich každý, pretože úložného priestoru nie je nikdy dosť. Jednoduché, úprimné a úplne neformálne: sideboardy, ktoré je možné zladiť s kuchyňou, môžu urobiť viac než len pekne vyzerať.

Sideboards
Ako vytvoriť štýlové prepojenie medzi kuchyňou, jedálňou a obývacou izbou? Naša odpoveď: s multifunkčnými sideboardmi. Konštrukčne kubické ako kuchynský nábytok a zároveň navrhnuté s mnohými domácimi aspektmi. Vďaka rôznym verziám a dizajnovým prvkom je možné vytvoriť si vlastnú vysnívanú kombináciu.

Anglické výsuvy v sideboarde umožňujú priehľad na nábytok, sú praktické a zároveň príjemne zjemňujú kubické čelo.

Sideboards
Jasné, čisté, estetické a zároveň môžu byť vybavené mnohými krásnymi detailmi, napríklad odkladacou priehradkou zníženou ako tableau, policovou vložkou alebo spodnou policou s výsuvnými dielmi. Príborníky sú k dispozícii aj s úplne uzavretým čelom - v troch výškach a štyroch šírkach. K dispozícii sú povrchy saténový lak, zamatový matný lak, laminát Fenix a dyha.

SideboardsMultifunkčné sideboardy next125 pôsobia vďaka svojmu jasnému dizajnu takmer vznášajúcim sa dojmom; konštrukčný podstavec zároveň zdôrazňuje kubickú architektúru. Možno ich kombinovať so základným rámom FRAME RACK, nožičkami rámu alebo 2 cm vysokými pätkami sokla.

Sideboards

Sideboard FRAME RACK vo farbách nerezovej ocele ako nohy a odkladacia priehradka

Sideboards

Sideboard s rámovým stojanom v onyxovej čiernej farbe ako nohy a spodná polica z pravého dreva

Sideboards

Sideboard s nastaviteľnými soklovými nožičkami a spodnou policou z pravého dreva

Sideboards

Sideboard s nastaviteľnými soklovými nôžkami v čiernej farbe onyxu a spodnou policou z pravého dreva