Návrh kuchyne zadarmo a zľava 37%!
Facebook LightStyle Instagram LightStyle LinkedIn LightStyle
Trolley
Trolley
Dizajn, ktorý sa hýbe

Nezáleží na tom, či chcete mať základné potreby na varenie, ako sú oleje, korenie alebo nože, vždy po ruke, potrebujete pohodlnú oporu na servírovanie alebo chcete mať domáci bar na štyroch kolieskach: Vozík sa zameriava na individuálne prianie.

Trolley
V minulosti bol servírovací vozík obľúbenou pomôckou gazdiniek. Dnes, v čase otvoreného bývania, sa táto myšlienka vracia – samozrejme v novej interpretácii. Matný čierny kovový vozík s priehradkami na fľaše, poháre, korenie a mnoho ďalšieho je možné použiť kdekoľvek. Jeho praktická odkladacia plocha na usporiadanie a prípravu potravín vytvára úložný priestor. Vďaka mäkkým kolieskam (vhodným aj na parkety) a onyxovej čiernej rukoväti sa ľahko premiestňuje.

Trolley
Jedna vec je niečo dobré zjesť, druhá vec je niečo dobré vypiť - je skvelé, keď sa nápoje dostanú rýchlo tam, kam potrebujete. A keď vozík nepotrebujete - jednoducho ho položte pod kuchynský stôl! Samozrejme sa hodí aj ako kuchynský alebo servírovací vozík.

Je nielen multifunkčný, mobilný a nadčasovo elegantný - získal aj rad ocenení: S ocenením „Best of Interior“ za domáci dizajn od Callwey Verlag ako najlepší produkt roku 2020 a German Design Award 2021!

Trolley
Sympatický spoločník je prispôsobivý a môže byť individuálne vybavený. Vnútri ponúka prekvapivo mnoho úložného priestoru a pritom je tak kompaktný, že sa v prípade potreby pohodlne zmestí pod kuchynský stôl. Flexibilitu zaisťujú štyri precízne navrhnuté kolieska, ktoré sú vhodné aj pre parketové podlahy. Vďaka elegantnému a decentnému farebnému prevedeniu vo farbe čierneho onyxu a prírodného dubu sa hodí do každého interiéru.

Trolley
Trolley
Je to multifunkčný kuchynský pomocník na varenie, stolovanie a obývaciu časť - a tiež skutočný pútač pozornosti. Sympatický kuchynský pomocník je k dispozícii v troch verziách: ako kuchynský vozík, servírovací vozík alebo barový vozík. Základný korpus s tyčovou rukoväťou v onyxovej čiernej farbe je vo všetkých prípadoch rovnaký: doplnkové vybavenie v prírodnom dube však dáva užívateľovi možnosť individualizovať nábytok podľa vlastných potrieb.