Návrh kuchyne zadarmo a zľava 37%!
Facebook LightStyle Instagram LightStyle LinkedIn LightStyle
NX 870
NX 870
Fenix moka hnedá jemne matná AFP / Orech prírodný

Stáva sa kuchyňa obývacou izbou alebo obývacia izba kuchyňou? Na túto otázku možno rýchlo odpovedať, keď sa pozriete na túto kuchyňu. Obojstranne otvorený regál ako priestorový prvok decentne zdôrazňuje obytný charakter a zároveň funguje ako most medzi varením a stolovaním.

NX 870
Cielené použitie inovatívneho laminátového materiálu FENIX v moka hnedej farbe s ľahkou údržbou proti odtlačkom prstov a keramických prvkov ako výklenku a pracovnej dosky pôsobí obzvlášť pokojne. Premyslený design čelnej strany v prírodnom orechu a absencia úchytiek (umožnená integrovaným prvkom TIP-ON) umocňujú domáci charakter.

PodrobnostiNX 870
Kuchynská linka v jednej línii pôsobí minimalisticky. Pre ešte jednotnejší vzhľad čela, je táto verzia obmedzená na horizontálne zapustený úchytový profil pod pracovnou doskou, cez ktorý sa otvára prvá zásuvka alebo výsuv. Nižšie uvedené zásuvky/výsuvy sa otvárajú pomocou mechanického systému TIP-ON push/pull.

Závesné jednotky otvárajú možnosť plávajúceho designu. Postavené na roštu 125 - s cielom poskytnúť obytnému priestoru kuchyne voľný priestor a beztiažny stav.

NX 870
next125 stôl - Výrazne čistý stôl tvorí s kuchyňou homogénny celok. Stôl z masívneho prírodného dreva podtrhuje designový jazyk. Robustné, mierne skosené nohy tvoria dokonalý vizuálny doplnok kuchynského stolu next125.

NX 870
Osvetlenie vo výklenku - možno použiť aj ako efektové osvetlenie vo večerných hodinách. Vzniká tak obytný priestor, ktorý podporuje súhru obývacej izbe a kuchyne.

FrontyEstetické a ľahko udržiavateľné

Pevné jadro Fenix je lisované z mnohých vrstiev laminátu a vytvára pracovnú dosku o hrúbke 4mm. Módny, hrejivý a zamatový design priamo vyzývajú k tomu, aby ste sa ho dotýkali a cítili sa dobre. Praktické je, že špeciálna vlastnosť AFP proti odtlačkom prstov výrazne obmedzuje otravné odtlačky prstov.NX 860 / NX 870 Celé jadro
NX 860 V162F Fenix alpská biela jemne matná AFP
NX 860 V237F Fenix šedý kameň jemne matný AFP
NX 860 V492F Fenix moka hnedá jemne matná AFP
NX 860 V187F Fenix onyx čierna jemne matná AFP